امکان جدید - زباله دان مطالب
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۵۰ | نوشته ‌شده به دست مدیریت | ( )

در پی افزایش امنیت وبگاه ها ، اینبار امکان جدید زباله دان مطالب را رو نمایی میکنیم.


در صورت حذف مطلبی نخست مطلب حذف شده به زباله دان منتقل میشود تا در صورت تمایل بتوانید ان را بازگردانی کنید ، در صورتی که پس از مدت زمان 7 روز اقدام به بازگردانی مطالب حذف شده نکنید برای همیشه حذف خواهد شد.


منتظر امکانات بیشتر و جدیدتری باشید !


تنظیمات امنیتی برای وبگاه ها
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۲۹ | نوشته ‌شده به دست مدیریت | ( )

با سلام ، اگر از کاربران قدیمی سایت هستید حتما از امکان سوال امنیتی اگاهی دارید اما تا به امروز از این امکان به طور کامل بهره برداری نشده بود که در نسخه جدید جهت افزایش امنیت وبگاه ها این امکان نیز فعال شده است.


جهت استفاده به بخش " تنظیمات " رفته و بخش تنظیمات امنیتی بروید و از سوالات موجود یکی را انتخاب و جواب را طبق راهنمای پایین همان صفحه وارد کنید ، پس از ثبت سوال برای حذف وبگاه یا تغییر رمز عبور این سوال نیز کاربرد دارد ، همچنین پس از چند روز یک بار این سوال جهت ورود به مدیریت از شما پرسیده میشود تا کسانی که حتی رمز عبور وبگاه شما را دارند نتوانند از این سوال امنیتی عبور کرده و به وبگاهتان دست رسی پیدا کنند.


نسخه جدید پنل کاربری
دوشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۲۰ | نوشته ‌شده به دست مدیریت | ( )

با سلام ، فرا رسیدن ولادت حضرت محمد (ص) تبریک عرض میکنیم ،


امروز نسخه جدید سایت با تغییرات اساسی و مهم و صد البته کاربردی در دسترس کاربران همراه و همیشگی صبابلاگ ارائه گردید ، از تغییرات محسوس در قالب سرعت لود و راحتی کار با منو ها ( منو های بالا و پایین رونده ) ، لودینگ و کاهش گرافیک و تصاویر قالب برای افزایش سرعت لود سایت ،


از تغییرات خاص در بخش نظرات میتوان به تغییر قالب بندی نظرات ، نمایش ای پی IP نظر دهنده گان و امکان مشاهده ی تمامی نظرات ان ای پی ، رنگی شدن پس زمینه نظرات انتخاب شده ( نظرات تایید شده با پس زمینه سفید ، تایید نشده زرد ، خصوصی و مخفی هم قرمز میباشد ).


دیگر بخش ها نیز شامل تغییراتی محسوس هستند که به دلیل زیاد بودن تغییرات این نسخه ، از لیست کردن کلیه تغییرات خودداری میکنیم.


هم اکنون چند بخش سایت غیر فعال است از جمله : تنظیمات و ویرایش قالب که تا اخر هفته این بخش ها هم فعال خواهند شد.اما برنامه ی اینده : به امید خدا پس از رفع عیب های نسخه فعلی شروع به برنامه نویسی امکاناتی از قبیل : انجمن ، اپلود فایل و تصویر ، چت باکس و ... خواهیم کرد.


پ.ن : تغییر تنظیمات و اطلاعات وبگاه ها ( عنوان ، ایمیل و ... ) فقط در همین حد بوده و هیچ اطلاعات دیگری تغییر نکرده و وبگاه ها هک نشده اند ، جهت ضمانت و افزایش امنیت وبگاه ها تا چند روز دیگر تنظیمات در نظر گرفته شده را در دسترس شما قرار خواهیم داد.


بروز رسانی وبگاه از طریق پیامک
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۰۷ | نوشته ‌شده به دست مدیریت | ( )

با سلام 

امروز قابلیت جدید به سیستم صبا بلاگ اضافه شد که میتوانید از طریق پیامک ( اس ام اس ) وبگاه خود را بروز کنید  

نخست برای شروع کار به مدیریت وبگاه خود بروید ، قسمت تنظیمات > ارسال مطلب از طریق پیامک  ، سپس یک شماره موبایل که قصد دارید از طریق ان در وبگاه خود مطلب قرار دهید را ثبت کنید ، بعد از ثبت شماره موبایل برای شروع میتوانید مطلب خود را به شماره پیامک گیر سایت به شماره ی 100000541 پیامک کنید 

به همین راحتی مطلب در وبگاه شما ثبت شد 

توضیحات تکمیلی در مورد این سرویس در صفحه ی مذکور قرار داده شده است 

  

نکات مهم : شماره ی موبایل را حتما کامل وارد کنید در غیر اینصورت مطالب ارسالی از طریق پیامک در وبگاه شما ثبت نخواهند شد 

تنها یک شماره موبایل را میتوانید برای یک وبگاه ثبت کنید چون از طریق شماره ای که ثبت شده مطالب نیز در داخل ان وبگاه ثبت میشود  

برای اطمینان از صحت کار حتما در اولین پیامک خود ، وضعیت شما از حالت تایید نشده به تایید شده در خواهد امد که حتما توجه کنید.


امارگیر سایت