نسخه جدید پنل کاربری
دوشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۲۰ | نوشته ‌شده به دست مدیریت | ( )

با سلام ، فرا رسیدن ولادت حضرت محمد (ص) تبریک عرض میکنیم ،


امروز نسخه جدید سایت با تغییرات اساسی و مهم و صد البته کاربردی در دسترس کاربران همراه و همیشگی صبابلاگ ارائه گردید ، از تغییرات محسوس در قالب سرعت لود و راحتی کار با منو ها ( منو های بالا و پایین رونده ) ، لودینگ و کاهش گرافیک و تصاویر قالب برای افزایش سرعت لود سایت ،


از تغییرات خاص در بخش نظرات میتوان به تغییر قالب بندی نظرات ، نمایش ای پی IP نظر دهنده گان و امکان مشاهده ی تمامی نظرات ان ای پی ، رنگی شدن پس زمینه نظرات انتخاب شده ( نظرات تایید شده با پس زمینه سفید ، تایید نشده زرد ، خصوصی و مخفی هم قرمز میباشد ).


دیگر بخش ها نیز شامل تغییراتی محسوس هستند که به دلیل زیاد بودن تغییرات این نسخه ، از لیست کردن کلیه تغییرات خودداری میکنیم.


هم اکنون چند بخش سایت غیر فعال است از جمله : تنظیمات و ویرایش قالب که تا اخر هفته این بخش ها هم فعال خواهند شد.اما برنامه ی اینده : به امید خدا پس از رفع عیب های نسخه فعلی شروع به برنامه نویسی امکاناتی از قبیل : انجمن ، اپلود فایل و تصویر ، چت باکس و ... خواهیم کرد.


پ.ن : تغییر تنظیمات و اطلاعات وبگاه ها ( عنوان ، ایمیل و ... ) فقط در همین حد بوده و هیچ اطلاعات دیگری تغییر نکرده و وبگاه ها هک نشده اند ، جهت ضمانت و افزایش امنیت وبگاه ها تا چند روز دیگر تنظیمات در نظر گرفته شده را در دسترس شما قرار خواهیم داد.


امارگیر سایت